ZIBIDIK

Tasarım

Görüşümüze göre tasarım insan hayatına şekil veren bir disiplindir. Her bireyin kendine özgü bir yaşam şekli vardır ve tasarımcı, bireyin düzensiz ve bağlantısız değerlerini  uyum içinde bir araya getirir.

Tasarımcı gösterişe değil, fonksiyonelliğe önem veren,konforu ön plana çıkartan yaratıcı çözümler üretmeli, insan hayatını kolaylaştırmayı amaç edinmelidir. Tasarımcı, bireylerin söz konusu mekana girdiklerinde içinde bulunmayı amaçladıkları ruh haline bürünmelerini sağlamalıdır.

 

Samsung Tablet 24.07.2015 457

Uygulama

Zer Mimarlık ince işler taahhüt alanında yoğun deneyime sahiptir. Ofis, konut, ticari mekanlar, fuar standı ve kampus alanlarında pek çok projeyi zamanında başarıyla tamamlamıştır. Kaba olarak teslim alınan mekanlar, elektrik, mekanik, ve tesisat altyapıları proje doğrultusunda tamamlandıktan sonra ahşap işleri, hareketli mobilya, peyzaj benzeri çalışmalarla anahtar teslimi olarak taahhüt edilen zaman dilimi içerisinde müşteriye teslim edilmektedir.

 

 

Samsung-Tablet-24.07.2015-554

Danışmanlık

Mimari uygulama süreci deneyim, araştırma, düşünce, yaratıcılık, ekip çalışması, zaman , bütçe  gibi çok sayıda farklı değişkeni kapsar.

Her proje, bir mobilyanın parçasının tasarlanması ve üretilmesi aşamalarında bile en ufak detayların ele alınmasını gerektirir.

25 yıllık şantiye deneyimi ve birikimleri ile üçüncü şahıslar tarafından yürütülen projelerde bağımsız bir bakış açışı çok önem taşır. Mimari kontrol ve danışmanlık hizmetleri kapsamında bugüne kadar önemli projeler tamamlanmıştır.